Make Me Dance

Show previous events

01/09/2017 Brageteatret, Union Scene PREMIERE! Brageteatret, Union Scene, kl.19.00.
04/09/2017 Brage Teatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.13.00.
04/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.11.40.
05/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.11.40.
05/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.13.00.
06/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.30.
06/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.12.00
07/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.12.3
07/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.30.
08/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.50.
08/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.12.45.
11/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.12.45.
11/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.50.
12/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.12.00.
13/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.11.50.
13/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.30.
14/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.11.50.
15/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.11.50.
15/09/2017 Brageteatret, Union Scene Brageteatret, Union Scene, kl.10.30.
18/09/2017 Galterud skole Galterud skole, kl.11.40.
19/09/2017 Galterud skole Galterud skole, kl.11.40.
19/09/2017 Galterud skole Galterud skole, kl.13.10.
20/09/2017 Lierbyen skole Lierbyen skole, kl.12.00.
20/09/2017 Lierbyen skole Lierbyen skole, kl.10.20.
21/09/2017 Lier Kulturscene Lier Kulturscene, kl.19.00.
22/09/2017 Ros arena Ros arena, kl. 11.15.
22/09/2017 Ros arena Roa arena, kl.12.35.
25/09/2017 Killingrud ungdomsskole Killingrud ungdomsskole, kl. 11.45.
26/09/2017 Killingrud ungdomsskole Killingrud ungdomsskole, kl. 11.50.
26/09/2017 Killingrud ungdomsskole Killingrud ungdomsskole, kl. 10.30.
27/09/2017 Slemmestad ungdomsskole Slemmestad ungdomsskole, kl. 10.30.
27/09/2017 Slemmestad ungdomsskole Slemmestad ungdomsskole, kl. 11.50.
28/09/2017 Slemmestad ungdomsskole Slemmestad ungdomsskole, kl. 11.10.
28/09/2017 Slemmestad ungdomsskole Slemmestad ungdomsskole, kl. 12.50.
29/09/2017 Skrim ungdomsskole Skrim ungdomsskole, kl. 12.45.
29/09/2017 Skrim ungdomsskole Skrim ungdomsskole, kl. 11.25.
09/10/2017 Sylling skole Sylling skole, kl. 10.30.
09/10/2017 Sylling skole Sylling skole, kl.12.00.
10/10/2017 Enger skole Enger skole, kl.11.00.
11/10/2017 Enger skole Enger skole, kl. 11.00.
11/10/2017 Enger skole Enger skole, kl.12.20.
12/10/2017 Høvik skole Høvik skole, kl.12.00.
16/10/2017 Vestfossen ungdomsskole Vestfossen ungdomsskole, kl.11.30.
17/10/2017 Vestfossen ungdomsskole Vestfossen ungdomsskole, kl. 12.00.
17/10/2017 Vestfossen ungdomsskole Vestfossen ungdomsskole, kl. 10.30.
18/10/2017 Vestsiden ungdomsskole Skavanger, kl.11.00.
18/10/2017 Vestsiden ungdomsskole Skavanger, kl. 12.20.
19/10/2017 Vestsiden ungdomsskole Skavanger, kl. 10.30.
19/10/2017 Vestsiden ungdomsskole Skavanger, kl. 11.50.
20/10/2017 Sætrehallen Sætrehallen, kl.10.30.
20/10/2017 Sætrehallen Sætrehallen, kl. 12.00.
23/10/2017 Hurum ungdomsskole Hurum ungdomsskole, kl. 12.00.
23/10/2017 Hurum ungdomsskole Hurum ungdomsskole, kl. 10.30.
24/10/2017 Kongsberg Musikkteater Kongsberg Musikkteater, kl. 19.00.
25/10/2017 Flesberg skole Flesberg skole, kl. 11.40.
26/10/2017 Sigdal ungdomsskole Sigdal ungdomsskole, kl.11.20.
26/10/2017 Sigdal ungdomsskole Sigdal ungdomsskole, kl.13.00.
27/10/2017 Nes ungdomsskole Nes ungdomsskole, kl.10.30.
27/10/2017 Nes ungdomsskole Nes ungdomsskole, kl. 12.00.
30/10/2017 Veienmarka ungdomsskole Veienmarka ungdomsskole, kl. 11.50.
30/10/2017 Veienmarka ungdomsskole Veienmarka ungdomsskole, kl. 13.10.
31/10/2017 Veienmarka ungdomsskole Veienmarka ungdomsskole, kl. 10.30.
31/10/2017 Veienmarka ungdomsskole Veienmarka ungdomsskole, kl. 11.50.
01/11/2017 Hov ungdomsskole Hov ungdomsskole, kl. 10.25.
01/11/2017 Hov ungdomsskole Hov ungdomsskole, kl. 11.55.
02/11/2017 Ringerike Cultural Centre Ringerike Cultural Center, kl. 18.00.
02/11/2017 Ringerike Cultural Centre Ringerike Cultural Center, kl. 20.00.
03/11/2017 Haugsbygd ungdomsskole Haugsbygd ungdomsskole, kl. 10.40.
03/11/2017 Haugsbygd ungdomsskole Haugsbygd ungdomsskole, kl. 12.00.
06/11/2017 Gol skule Gol skule, kl.10.30.
06/11/2017 Gol skule Gol skule, kl. 12.00.
07/11/2017 Ål ungdomsskule Ål ungdomsskole, kl.12.35.
07/11/2017 Ål ungdomsskule Ål ungdomsskole, kl. 12.35.
08/11/2017 Hemsedal barne- og ungdomsskole Hemsedal barne- og ungdomsskole, kl. 11.10.
09/11/2017 Ål Kulturhus Ål Kulturhus, kl. 19.00.
10/11/2017 Geilo barne- og ungdomsskole Geilo barne- og ungdomsskole, kl. 12.10.
10/11/2017 Geilo barne- og ungdomsskole Geilo barne- og ungdomsskole, kl. 10.30.
13/11/2017 Sokna skole Sokna skole, kl. 11.35.
14/11/2017 Hole ungdomsskole Hole ungdomsskole, kl. 11.45.
15/11/2017 Hole ungdomsskole Hole ungdomsskole, kl. 12.00.
15/11/2017 Hole ungdomsskole Hole ungdomsskole, kl. 10.30.
16/11/2017 Veiavangen skole Veiavangen skole, kl. 12.15.
16/11/2017 Veiavangen skole Veiavangen skole, kl.10.50.
17/11/2017 Veiavangen skole Veiavangen skole, kl. 12.15.
17/11/2017 Veiavangen skole Veiavangen skole, kl. 10.50.
20/11/2017 Modum kulturhus Modum kulturhus, kl. 10.40.
20/11/2017 Modum kulturhus Modum kulturhus, kl. 12.05.
21/11/2017 Tislegård ungdomsskole Tislegård ungdomsskole, kl. 10.40.
22/11/2017 Tislegård ungdomsskole Tislegård ungdomsskole, kl. 10.40.
22/11/2017 Tislegård ungdomsskole Tislegård ungdomsskole, kl. 12.10.
23/11/2017 Hokksund ungdomsskole Ekneshallen, kl.12.05.
23/11/2017 Ekneshallen Ekneshallen, kl. 13.15.
24/11/2017 Ekneshallen Ekneshallen, kl. 10.30.
24/11/2017 Ekneshallen Ekneshallen, kl. 11.55.
27/11/2017 Hokksund ungdomsskole Hokksund ungdomsskole, kl. 12.05.
27/11/2017 Hokksund ungdomsskole Hokksund ungdomsskole, kl. 10.35.
28/11/2017 Hokksund ungdomsskole Hokksund ungdomsskole, kl. 12.05.
28/11/2017 Hokksund ungdomsskole Hokksund ungdomsskole, kl. 10.35.
29/11/2017 Nes ungdomsskole Nes ungdomsskole, kl. 12.00.
29/11/2017 Black Box Showbox Oslo.
30/11/2017 Røykenhallen Røykenhallen, kl. 12.10.
01/12/2017 Røykenhallen Røykenhallen, kl. 12.10.
01/12/2017 Røykenhallen Røykenhallen, kl. 10.55.
04/12/2017 Vittingen kulturhus Vittingen kulturhus, kl. 11.20.
05/12/2017 Skotselv skole Skotselv skole, kl. 11.30.
06/12/2017 Tranby skole Tranby skole, kl. 10.30.
06/12/2017 Tranby skole Tranby skole, kl. 12.00.
07/12/2017 Tranby skole Tranby skole, kl. 12.00.
07/12/2017 Tranby skole Tranby skole, kl. 10.30.
08/12/2017 Nes ungdomsskole Nes skole, kl.12.00.
02/10/2018 Verkstedhallen Trondheim Verkstedhallen Trondheim, kl.10 og kl.12.
03/10/2018 Verkstedhallen Trondheim Verkstedhallen Trondheim, kl.10 og kl.12.
04/10/2018 Verkstedhallen Trondheim Verkstedhallen Trondheim, kl.19.
05/10/2018 Verkstedhallen Trondheim Verkstedhallen Trondheim, kl.10 og kl.12.
20/10/2018 Dansens Hus Dansens Hus, kl.15 og kl.17.
21/10/2018 Dansens Hus Dansens Hus, kl.15 og kl.17.
15/11/2018 CINARS CINARS, Montreal. Kl.15.00 og 20.30.
16/11/2018 CINARS CINARS, Montreal. Kl.12.00.
19/11/2018 Røros Storstuggu, Røros, kl.19.
21/11/2018 Kristiansund Kristiansund, kl.19.
23/11/2018 Inderøy DKS Inderøy.
26/11/2018 Orkdal DKS, Orkdal kulturscene.
27/11/2018 Molde Teatret Vårt i Molde, kl.19.30.
28/11/2018 Molde Teatret Vårt i Molde, kl.19.30.
24/03/2019 Starke Stücke Festival Starke Stücke Festival, Frankfurt. Kl.18.00.
25/03/2019 Starke Stücke Festival Starke Stücke Festival, Frankfurt. Kl.11 og 16.
28/03/2019 Starke Stücke Festival Starke Stücke Festival, Frankfurt. Kl.11 og 18.
05/11/2019 Rommen scene Dansenett Norge, Rommen scene.
06/11/2019 Rommen scene Dansenett Norge, Rommen scene.
08/11/2019 RAS · Regional Arena for Samtidsdans, Sandnes Dansenett Norge, RAS.
12/11/2019 Brandbu ungdomsskole DKS Oppland.
13/11/2019 Gran ungdomsskole DKS Oppland.
14/11/2019 Harestua skole DKS Oppland.
18/11/2019 Lunner ungdomsskole DKS Oppland.
19/11/2019 Torpa barne og ungdomsskole DKS Oppland.
20/11/2019 Jevnaker skole DKS Oppland.
21/11/2019 Etnedal skule DKS Oppland.
22/11/2019 Søndre Land ungdomsskole DKS Oppland.
25/11/2019 Dokka ungdomsskole DKS Oppland.
26/11/2019 Sør-Aurdal ungdomsskole DKS Oppland.
27/11/2019 Nord-Aurdal ungdomsskole DKS Oppland.
28/11/2019 Øystre Slidre ungdomsskule DKS Oppland.
02/12/2019 Vang barne- og ungdomsskule DKS Oppland.
03/12/2019 Vestre Slidre skule DKS Oppland.